Zapraszamy serdecznie wszystkie drużyny, którym patronuje Joanna Skwarczyńska „Szarotka” na Drugi Zlot Szarotek! Spotykamy się 29 maja 2015 w Łodzi!
Koszt zlotu nie powinien przekroczyć 40zł plus dojazd do Łodzi. Wszelkie dokładne informacje zostaną podane jak tylko uda nam się oszacować liczbę chętnych drużyn. Czekamy na zgłoszenia jednostek do 19 kwietnia w poniższym arkuszu: https://docs.google.com/forms/d/18IYw4EFX3poZE2an3hXC2uhI976kZQugixIMb_TMwIE/viewform
Zlot organizowany jest przez połączone siły kadry dwóch Trójmiejskich drużyn: 18 NGDH „Veris” im. Joasi Skwarczyńskiej „Szarotki” oraz 17 GDH „Łąka” z pomocą 46 ŁDH „Knieje” im. Joanny Skwarczyńskiej „Szarotki”.
Wszelkie pytania prosimy kierować na [email protected] lub bezpośrednio w poście na wydarzeniu.





